A mai napon gazdag ünnepnek lehettünk részesei. Óvodánk apraja-nagyja napok óta készült, hogy Istennek méltóképpen adhasson hálát a terményekért és a teremtett világ szépségeiért.


A néptáncos gyermekek előadásában színvonalas műsort élvezhettünk, majd minden csoport egy-egy versikével, dallal kapcsolódott be az előadásba. Az óvónénik több dallal örvendeztették meg a gyermekeket.
Salgó Ferenc atya – óvodánk lelki vezetője – megáldotta a terményeket, kenyeret és minden résztvevőt. Ezután dr. Szalay Tímea – a Veszprémi főegyházmegye és a Csalán Környezet- és Természetvédő Egyesület munkatársa –  átadta a „Mit Suttog az erdő” rajzpályázat nyerteseinek a díjakat.
A megáldott finomságokat a gyermekek csoportjukban fogyasztották el.
Istennek legyen hála a szép ünnepért!

Ez ünnepünkről készült képek megtekinthetők honlapunk galériájában, illetve youtube csatornánkon pár rövid videó.