Mint minden évben, ezen a nyáron is több napos lelkigyakorlaton vettek részt óvodánk dolgozói.
Intézményünk lelki vezetője, Salgó Ferenc atya vezetett minket ezen a lelki úton.
Az első napot közös szentmisével kezdtük. Ezt követően a Szentlélek ajándékairól elmélkedtünk, illetve azok megélésének szükségéről a hétköznapok folyamán. A hit, a remény és a szeretet cselekvésünkben való megnyilvánulásairól is szó esett.
Másnap Mindszenty József életútját járhattuk végig. Csehimindszenten meglátogattuk szülőházát, majd a helyi kis templomban közös szentmisén vettünk részt. Ezután Zalaegerszegen járhattuk végig a Mindszenty József Látogatóközpontot, ahol a személyiségét is jobban megismerhettük. Tartalmas nap volt, amelyen megtapasztalhattuk kicsit, milyen, amikor valaki odaszánja életét mások szolgálatára.
A vasárnapi búcsúi szentmisén is közösen vettünk részt, melyet Kerekes Hubert atya celebrált és óvodánk dolgozói közös énekekkel szolgáltak a hívek felé.
Isten adja, hogy a kapott kegyelmi ajándékok tovább munkálkodhassanak bennünk!

Ez alkalomból készült képek itt tekinthetők meg: