Szeptember 24-én óvodánk dolgozói Szent Gellért napi szentmisén vettek részt Veszprémben az Árpád-házi Szent Margit templomban, melyet Dr. Udvardy György veszprémi érsek celebrált.

Felemelő érzés volt részese lenni ezen ünnepi eseménynek, melyen a főegyházmegyei fenntartású intézmények szinte minden dolgozója jelen volt. Érsek atya szentbeszéde buzdítóan hatott ránk és Istenhez emelte a lelkünket.
Külön öröm volt mindannyiunk számára, hogy a szentmise utáni díjátadón óvodánk egyik dolgozója is kitüntetést vett át érsek atyától. Siposné Licsauer Gyöngyi, a Mókus csoport dadusnénije Szent Gellért ezüst fokozat díjat kapott, melynek indoklását  Dékány Árpád Sixtus O.Cist. olvasta fel:

Türelemmel, segítőkészen fordul a gyermekek és szüleik felé.  Munkája során mindig a gyermekek érdekeit tartja szem előtt. Jó emberi és szakmai kapcsolatot épített ki munkatársaival. Körültekintő feladatai ellátásában. Szakmai igényesség jellemzi.

Az elhangzottakkal minden kollégája szívből egyetértett, örömében osztozunk.

 

 

 

 

 

További képek az alábbi linken megtekinthetők.