Gyermeknap alkalmából a mai nap a Türdérkert daloló műsorát élvezhették óvodánk gyermekei. A remek interaktív előadáson minden kis ünnepelt bekapcsolódott az éneklésbe és a táncba. A mulatság végén finom pogácsát fogyaszthattak a gyermekek a Keszői pékségből, melyet a Szülői Munkaközösség egy tagja ajánlott fel számukra. A Szita Pékműhely jóvoltából pedig sütemény érkezett a kisebbek részére. Köszönjük szépen!
Ez alkalomról készült képek megtekinthetők honlapunk galériájában.
Pünkösd ünnepének hagyományait felelevenítve színvonalas műsornak örvendezhettünk óvodánkban.
Az elmúlt időben több közös ünnepnek is örvendezhettünk óvodánkban.
Idén is megrendezésre kerültek az Allegro Alapfokú Művészeti Iskola szervezésében az Allegro Napok, ahol óvodánk tíz nagycsoportosa is megmérette magát.
Ma az iskolába készülő nagycsoportosaink Hétpróba elé lettek állítva.
