A Madarak és Fák napja alkalmából óvodánkba látogatott az OviMozi.
A mai délelőtt folyamán az Allegro Alapfokú Művészeti Iskola jóvoltából iskolába készülő nagycsoportosaink csodás előadáson vettek részt.
A mai délelőtt óvodánk nagycsoportosai kutyaterápiás előadáson vettek részt tornatermünkben Sütő Szilvia és Teodor kutyus jóvoltából.
Mai napon ünnepeltük óvodánkban Húsvét szent ünnepét.
